Slonski Musikbox

Coś wspólnego wszyscy ze sobą mamy, chętnie tego radyjka słuchamy. Radyjko to slonski-musikbox.de się zwie, serce do niego aż się rwie. Tu wszyscy miło Cię przywitają na powitanie piękną nutke zagrają. Więc jeśli coś trapi Cie, nie martw nigdy się. Wybierz w Eterze nazwę radyjka tego, gdzie otrzymasz ukojenie zmartwienia Twego. Tu na wszystko znajdziesz ukojenie, piękna muzyka zabierze każde Twe zmartwienie. Proszę nie zwlekaj, na nic nie czekaj, posłuchaj i baw się z nami i już jesteś jak inni między nami. Wesołej zabawy miła słuchaczko miły słuchaczu.

EDITH
Właścicielka Radia / Prezenterka

Witom i pozdrawiom wszystkich słuchaczy. Na imie mom Edith. Urodziłach sie 17.05.1964 w Kożlu a mieszkałach w Większycach w województwie opolskim. Od 1988 roku mieszkom z moją rodzinkom w niemcach w miejescowości Brühl jest to koło Köln. Muzyka lubia już od małego dziecka. Lubia bardzo slaskom muzyka oraz niemiecke i ze lot 80’tych, ktore przypominają młode lata i dużo inych, co je dobre do ucha i do tanczenia. Jestem wesoła lubia się bawić i śmiać, oraz bardzo tyz lubia tanczyć, ale tyz jak to przeważnie każdo kobieta, jestech tyz trocha romantyczka. Bardzo tyz se cenia przyjaźń. Zapraszom serdecznie wszystkich sluchaczy do sluchania nasszych audycjow. Bydzie mi bardzo milo ten czas z wami sam spedzać,a tym ktorzy mnie juz słachają serdecznie dziekuja. Zycza wszystkim przyjemnej zabawy na naszym i waszym radyjku slonski-musikbox Wasza Edith z Brühl

RADEK

Hallo, joł zech jest chop ze Slonska, a genau ze Tarnowskich – Gór, urodzioł zech sie tam, a boł to czwortek 17 lipca 1980 r. Wychowoł zech siet am i wyszkolol, groł zech tyz jako DJ na dyskotykach. Potem chcioł zech posmakować coś innego i 1999 roku przyjechoł zech do Niemiec i robioł w BMW tam zech tyz poznoł moja żonka, potem my sie przekludzieli na Schwabenländle i tu my się chyba osiedli na dobre. Mom dwoje dzieci Nico i Nadine. Zapraszom wos na moje audycje na wtorych sie napewno byndymy fajnie bawić i mieć dużo spasu.