Radio Wesoły Hanys

Rok 2005 Radio funkcjonuje pod adresem www.naszeradio.civ.pl

Redakcja
Artur
Fabi
Robin Nakło
Prezenterzy
Adaś Ozimek
Pejo
Spike

Maj 2005
Redakcja
Artur
Fabi
Robin
Prezenterzy
Adaś
Jagoda
Comandor
Sebastian

Radio posiada także inny adres www.radio.slask.pl

Radio pod nowym adresem naszeradio.com.pl
W składzie radia
Artur Gierałtowice
Robert Nakło
Sebastian Radzionków  (lipiec 2005)
Chris Aachen (lipiec 2005)

od 17.12.2005 Iza (Soest)
od 02.01.2006 Michał ze Strzelec Opolskich

Skład redakcji w lutym 2006
Artur
Sebastian
Chris
Iza
Michał
Janusz
Piotr
Adrian
Marek

od 25.03.2006 Czesiek z Nowego Chechła

Pamiętna biesiada 29 kwietnia 2006 r. w Borgeln w Niemczech
Informacja na stronie KWIECIEŃ 2006
RADIO WESOŁY HANYS to pierwsze i największe w świecie radio, które za pośrednictwem internetu rozpowszechnia kulturę regionu Śląska. Dokładamy wszelkich starań, aby kultura naszego regionu była rozpoznawana nie tylko na terenie całego kraju, ale również na całym świecie. Nasze radio to odpowiedź dla osób chcących miło spędzić czas surfując w internecie. Po roku naszej działalności możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces, o którym zakładając radio nawet nie marzyliśmy. Statystyki naszych serwerów wykazują ciągły wzrost odwiedzin naszej strony, jak i słuchalności radia. W marcu 2006 roku ilość odwiedzin na naszej stronie przekroczyła 5 milionów. Aby zapewnić dobrą jakość odbioru korzystamy z najlepszych dostępnych serwerowni na świecie. Od listopada 2005 roku sygnał naszego radia nadawany jest spod Paryża.

Od sierpnia 2005 roku Honorowym Patronem naszego radia jest były Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, obecnie Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego prof. dr hab. Jerzy Buzek.

Stała załoga naszego radia liczy sobie trzy osoby (Sebastian, Krzysztof, Artur). Poza nasza trójką na naszej antenie można usłyszeć także prezenterów, którzy starają się umilać Państwu czas prezentując muzykę łatwą miłą i przyjemną. Współpracując ze sobą od kilku miesięcy razem staramy się rozwijać nasze radio – które jednocześnie stało się naszym wielkim życiowym hobby. Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie Państwa reklamą w naszym radiu stworzyliśmy dział reklamy i promocji, osobą odpowiedzialną za ten dział jest Michał.

Od kilku miesięcy można również znaleźć w internecie stacje radiowe, które podobnie jak RADIO WESOŁY HANYS prezentują i promują naszą kulturę. Cieszy nas bardzo, iż rozwijają się, korzystając z naszych doświadczeń i wzorując się na naszym radiu.

RADIO WESOŁY HANYS to doskonałe lekarstwo na stres, ponurą rzeczywistość, męczącą pracę i agresywny hałas dobiegający z innych mediów. Z nami dzień mija miło, przyjemnie i bez stresu!

Zapraszamy do częstego słuchania naszych programów!