O NAS

REDAKCJA:
Jesteśmy grupą słuchaczy i byłych prezenterów, postanowiliśmy ocalić od zapomnienia i zebrać w jednym miejscu informacje o śląskich radiokach. Nie jesteśmy związani z żadnym aktualnie nadającym radiem. A aby uniknąć nacisków postanowiliśmy zachować anonimowość. Prosimy o uszanowanie tej decyzji, myślimy że będzie to miało ogromny wpływ na rzetelność i bezstronność publikowanych tekstów. Naszym głównym celem jest przedstawienie historii radioków, uszanowanie pracy wszystkich prezenterów.

Redakcja serwisu WH informuje.
Nie jesteśmy w żaden sposób
związani z byłymi właścicielami
lub redakcją Radia Wesoły Hanys.


Treści strony powstają z posiadanych przez nas wieloletnich zapisków, oraz tego co jest w pamięci która ze względu na nasz wiek już jest nieco dziurawa, dlatego liczymy na pomoc włascicieli radioków jak i prezenterów.
Nie podajemy źrodla informacji, ale staramy się te informacje weryfikować. Zero plotek same fakty! Informacje mogące naruszyć czyjeś dobra osobiste, nie będa publikowane.


OSOBY:
Pomysłodawcami powstania tej strony i głównymi redaktorami tekstów są trzy osoby.
Hanys – młody informatyk, nasza złota rączka
Benek – wieloletni i wierny słuchacz śląskich radioków, człowiek encyklopedia
Czesiek – prezenter jednego z pierwszych radioków, obecnie ze względu na wiek w stanie spoczynku, ale nadal posiada liczne kontakty, doświadczenie radiowe i wiedzę o radiokach od kuchni


KONTAKT:
Jedyną formą kontaktu z nami, jest email redakcja@wesolyhanys.pl, oraz GG o numerze 64028359. Przepraszamy, ale nie udostępniamy naszych prywatnych numerów telefonicznych, czy tez Skype itp.